Zakład Zakład Pogrzebowo Nagrobkowy Ultima Via w Kielcach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, staramy się aby nasze produkty wykonywane były z najwyższej jakości materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu umiarkowanych kosztów usługi.

Nasz zakład kamieniarski produkuje przede wszystkim niepowtarzalne nagrobki i grobowce, jednak wśród naszych usług znajdują się również: liternictwo, renowacja nagrobków oraz układanie kostki brukowej i granitowej. Służymy naszym klientom profesjonalnym doradztwem i wsparciem w kwestii doboru odpowiednich materiałów oraz wzornictwa. Doceniamy również przekazywane przez Państwa sugestie oraz propozycje.

Należy zaznaczyć, że współczesne kamieniarstwo to przede wszystkim dbałość o szczegóły i wyjątkowa precyzja wykonania. Właśnie dlatego nasze nagrobki oraz grobowce charakteryzują się unikalną estetyką i strukturą zgodną z oczekiwaniami klientów. Ponadto wykonujemy także katakumby i ekshumacje. Działamy na terenie województwa Świętokrzyskiego. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego zakładu.